KONST / Litografier / Färglitografi 12801568
nr 1280 1568
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/200. Motivet: 68x48 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:32:26
300 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström